Współpraca firmy DomData z Wydziałem Fizyki UAM

Firma DomData nawiązała współpracę z Wydziałem Fizyki UAM w zakresie szkolenia studentów z platformy Ferryt! Uczestnicy pierwszego cyklu szkolenia mieli możliwość zdobycia niezbędnej wiedzy do posługiwania się tym złożonym i elastycznym narzędziem firmy DomData!

O firmie

DomData to polska firma działająca na rynku IT już przeszło 15 lat. Nasze projekty realizujemy w Polsce i na terenie krajów Unii Europejskiej. Jesteśmy autorem platformy procesowej Ferryt BPM. Platforma Ferryt to kompletne narzędzie do zarządzania i modelowania procesów biznesowych. Intuicyjna obsługa narzędzi do konfiguracji sprawia, że zarówno implementację nowych procesów, jak i wprowadzanie zmian w już istniejących jest łatwe i szybkie. Ferryt pozwala na analizę, design, modelowanie, symulowanie oraz uruchamianie procesów w czasie rzeczywistym.

Ferryt Low-Code Platform to kompletne narzędzie do zarządzania i modelowania procesów biznesowych, które wspiera analizę, design, implementację, symulowanie oraz uruchamianie procesów w czasie rzeczywistym. Platforma zyskuje coraz większą popularność wśród najbardziej innowacyjnych banków i instytucji finansowych w Polsce. Dzięki stale rosnącej liczbie klientów DomData oraz jej klienci stale poszukują nowych specjalistów do tworzenia rozwiązań biznesowych za pomocą tego narzędzia.

Szkolenie z platformy Ferryt

Zakres odbytego szkolenia:
  • Tworzenie rozwiązań biznesowych w środowisku low-code
  • Metody opisu wymagań biznesowych
  • Modelowanie procesów biznesowych zgodnie z metodyką BPMN 2.0
  • Projektowanie formularzy UX/EX
Forma szkolenia

Szkolenie odbywało się w formie wykładów i ćwiczeń praktycznych na środowisku Ferryt Low-Code Platform.

Efekty szkolenia:
  • Zdobycie umiejętności samodzielnego tworzenia rozwiązań biznesowych na platformie Ferryt
  • Zyskanie kompetencji poszukiwanych na rynku pracy m.in. przez czołowe instytucje finansowe i banki w Polsce
  • Certyfikat ukończenia szkolenia z platformy Ferryt
Prezentacja o szkoleniu do pobrania w pliku pdf: .

Kontakt w sprawie szkolenia

DomData AG Sp. z o.o.

Aleje Solidarności 46, 61-696 Poznań