Zarządzenie w sprawie działania Uniwersytetu w warunkach epidemii w semestrze zimowym

Zgodnie z Zarządzeniem nr 139/2020/2021 Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z dnia 20 sierpnia 2021 r. w sprawie działania Uniwersytetu w warunkach epidemii w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/2022 wracamy do zajęć w siedzibie uczelni.

W chwili obecnej wszystkie zajęcia laboratoryjne, ćwiczenia oraz wykłady planowane są jako zajęcia kontaktowe.

W najbliższym czasie ukażą się wytyczne Kanclerza UAM związane ze spełnieniem wymogów i zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz rekomendacji Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Ministerstwa Zdrowia. Określone zostaną też procedury postępowania w sytuacjach wystąpienia objawów chorobowych COVID-19 u studentów, doktorantów oraz pracowników. Po ich opublikowaniu powiadomimy Państwa o tym.

Prof. UAM dr hab. Roman Gołębiewski
Dziekan Wydziału Fizyki