Uniwersytet Otwarty UAM - zgłaszanie tematów zajęć

Uprzejmie informujemy o możliwości zgłaszania propozycji kursów do Uniwersytetu Otwartego.

Zgłaszać tematy kursów na nadchodzący trymestr można do 9 listopada.

Zgłoszenia można kierować za pośrednictwem wyznaczonego Pełnomocnika Wydziału lub bezpośrednio na adres internetowy Biura Uniwersytetu Otwartego: uo@amu.edu.pl .

Przypominamy:

Oferowane kursy zorganizowane są na wzór zajęć akademickich – wykłady, ćwiczenia, warsztaty i laboratoria, najczęściej w liczbie 15-30 godzin – dla wszystkich zainteresowanych od 16 roku życia, bez względu na poziom dotychczasowego wykształcenia. Spotkania odbywają się w różnych terminach, z reguły raz w tygodniu, w dni powszednie (popołudniami i wieczorami) oraz w weekendy.

Do tej pory prowadziliśmy nie tylko kursy podwyższające kwalifikacje zawodowe takie jak kursy językowe, z prawa, psychologii, zarzadzania, biznesu.  W naszej aktualnej ofercie znalazły się też np. zajęcia dotyczące sztuki, architektury, historii, szeroko pojmowanej humanistyki (przekłady literackie, teatr i dramat współczesny) nauk ścisłych i biologii, a nawet takie jak Warsztaty antystresowe czy Poznaj świat herbatyPlaneta Kobieta – jak zadbać o swoje zdrowie? Ta różnorodność pozostaje cechą naszej oferty i jest bardzo ceniona przez słuchaczy.

Prowadzący zajęcia otrzymają wynagrodzenie – stawki brutto dla wykładowców wynoszą odpowiednio: samodzielny pracownik naukowy – 120 zł, adiunkt (osoba z tytułem doktora) – 102 zł, pozostali pracownicy i doktoranci – 82 zł.

Więcej informacji znajdziecie Państwo pod adresem: https://uo.amu.edu.pl/strony/wykladowcy oraz na naszej stronie internetowej: www.uo.amu.edu.pl i Uniwersytet Otwarty UAM - zgłaszanie tematów zajęć, a także w mediach społecznościowych.