"Praca ze studentami z niepełnosprawnością słuchu" - szkolenie dla kadry dydaktycznej

Zapraszamy na szkolenie dla kadry dydaktycznej pt. "Praca ze studentami z niepełnosprawnością słuchu".

Szkolenie odbędzie się w dniach 6 i 9.02.2023 w godzinach 9:00-11:30 w Multimedialnej Pracowni Nauki Języków Obcych przy ul. Grunwaldzkiej 6 w Poznaniu.

• Jakie są fakty i mity związane z Głuchymi i niedosłyszącymi?
  • Jaka jest specyfika prowadzenia zajęć dla osób Głuchych
  • Z jakich technologii wspierających korzystają osoby z niepełnosprawnością słuchu?

Na te i inne pytania odpowiedzą nasze specjalistki ze Studium Językowego UAM na co dzień pracujące z osobami z niepełnosprawnością słuchu: Anna Nabiałek, Marta Rudnicka i Joanna Nehring.

Szkolenie skierowane jest dla kadry dydaktycznej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu "Uczelnia otwarta dla wszystkich uczelnią na miarę XXI wieku".