Szkolenie BHP dla studentów

Harmonogram dla studentów rozpoczynających studia od semestru zimowego 2022/2023:

1) Zalogowanie się na platformie Moodle i rozpoczęcie Szkolenia BHP – od 16 listopada 2022 r.

2) Rozwiązanie testu (pierwsze i drugie podejście) – od 16 listopada 2022 r. do 27 lutego 2023 r.

3) Po zaliczeniu testu, informacja o zaliczeniu zostanie przesłana automatycznie do systemu USOSweb.

Harmonogram dla studentów rozpoczynających studia od semestru letniego 2022/2023:

1) Zalogowanie się na platformie Moodle i rozpoczęcie Szkolenia BHP – od 13 marca 2023 r.

2) Rozwiązanie testu (pierwsze i drugie podejście) – od 13 marca 2023 r. do 30 czerwca 2023 r.

Logowanie na Szkolenie BHP:
  • należy wejść na stronę: szkoleniebhp.amu.edu.pl,

• logowanie na Szkolenie BHP na platformie Moodle odbywa się w identyczny sposób jak logowanie do swojego konta w systemie USOSweb (login: numer PESEL lub login otrzymany od uczelni, hasło: hasło do systemu USOSweb),

• po zalogowaniu należy zapoznać się z materiałami i rozwiązać test. Zaliczenie testu następuje po udzieleniu prawidłowych 11 odpowiedzi na 20 pytań.
Szczegóły Szkolenia BHP oraz pełen harmonogram do pobrania