Wsparcie osób z niepełnosprawnościami - badania jakościowe oraz ilościowe

Biuro Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami serdecznie zaprasza do udziału w badaniach jakościowych oraz ilościowych dotyczących wspierania osób z niepełnosprawnościami na naszym uniwersytecie.

Badania te realizowane są w ramach projektu POWER "Uczelnia otwarta dla wszystkich uczelnią na miarę XXI wieku". Badania przeprowadzane będą technikami jakościowymi IDI (wywiady indywidualne) oraz FGI (zogniskowany wywiad grupowy). Uzyskane wyniki pozwolą na ocenę istniejących na UAM rozwiązań oraz identyfikację barier architektonicznych, informacyjno-komunikacyjnych i cyfrowych, na które napotykają osoby z niepełnosprawnościami studiujące na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W wyniku przeprowadzonych badań powstanie raport diagnostyczny wraz z rekomendacjami do dalszych zmian. Państwa odpowiedzi będą bardzo istotne w kontekście zaproponowanych rekomendacji.

Spotkania odbywać się będą online za pośrednictwem aplikacji ZOOM. Wszystkie odpowiedzi zostaną zestawione i opracowane statystycznie. Gwarantujemy Państwu ochronę danych osobowych zgodnie z regulacjami RODO.

Formularz zgłoszeniowy do udziału w badaniach:

Zespół Biura Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami będzie niezmiernie wdzięczny za każdą chęć wzięcia udziału w badaniach.

Photo source: Biznes zdjęcie utworzone przez jannoon028 - pl.freepik.com