Zostań ambasadorem UAM podczas targów edukacyjnych

Jesteś studentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i uważasz, że wybór uczelni i kierunku studiów był dobrym wyborem? Cenisz sobie studenckie doświadczenia i chętnie podzielisz się nimi z kandydatami na studia? Zapraszamy!

We wrześniu odbywają się targi edukacyjne aż w dwóch lokalizacjach. Stoisko UAM będzie obecne na targach edukacyjnych znanych jako Salon Maturzystów w Poznaniu i we Wrocławiu. Odwiedzać je będą maturzyści zainteresowani kontynuowaniem nauki, a my chcemy porozmawiać z nimi o studiach na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

12 i 13 września (wtorek i środa) będziemy więc czekać na stoisku UAM na kandydatów zainteresowanych ofertą edukacyjną uczelni we Wrocławiu (Politechnika Wrocławska). 26 i 27 września (wtorek i środa) będziemy na Politechnice Poznańskiej. Wiemy jednak, że uczniowie szkół średnich szczególnie cenią sobie kontakt ze studentami. Bezpośrednia relacja i dzielenie się własnym doświadczeniem — to dla nich ważny element targów.

Dlatego też zwracamy się z propozycją współpracy. Jeśli chcesz zostać ambasadorami UAM — zgłoś się do nas!

Jakie są korzyści z zostania ambasadorem UAM?

• pierwsze doświadczenie zawodowe
  • zaświadczenie potwierdzające udział w targach, które będzie doskonałym dodatkiem do CV dla przyszłego pracodawcy
  • zdobycie nowych umiejętności związanych z organizacją eventów
  • bezpłatny pakiet gadżetów uczelni

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt. Informacje o chęci udziału w targach należy kierować do Iwony Paroń (iwona.paron@amu.edu.pl). W wiadomości podajcie: imię, nazwisko, kierunek i rok studiów oraz numer telefonu kontaktowego. Zgłoszenia przyjmujemy do 31 sierpnia 2023 roku.