Badanie Jakości Kształcenia „Liczymy ankiety!”

Już po raz szósty w akcji „Liczymy ankiety!” cztery wydziały UAM, które wygrają rywalizację o największy procentowy udział w badaniu jakości kształcenia, otrzymają nagrody pieniężne.

Dla wyrównania szans wydziały walczą ze sobą w podziale na cztery grupy. Nagroda w wysokości 3000 zł zostanie przeznaczona na dowolny cel, o którym zadecydują studenci każdego z czterech zwycięskich wydziałów.

W badaniu liczy się każdy głos, dlatego zachęcamy do wypełnienia ankiety wszystkie studentki i wszystkich studentów.

Celem corocznej ankietyzacji jest systematyczna diagnoza mocnych i słabych stron prowadzonej przez nas dydaktyki i podejmowanie na tej podstawie działań na rzecz jej doskonalenia.

Anonimowa ankieta jest dostępna po zalogowaniu się do systemu usosweb.amu.edu.pl lub ankieter.amu.edu.pl.

Badanie jakości kształcenia będzie trwać do 17 lipca 2022 r.