Stypendia im. dr Jana Kulczyka na rok akademicki 2022/2023

Zapraszamy do składania wniosków w konkursie o Stypendia im. dr. Jana Kulczyka na rok akademicki 2022/2023.

Szanowni doktoranci,

Zapraszamy do aplikowania w konkursie o Stypendia im. dr. Jana Kulczyka!

Stypendia przyznawane są studentom i doktorantom za bardzo dobre wyniki w nauce, wybitne osiągnięcia naukowe oraz aktywność na rzecz Uniwersytetu. Uwzględniana jest również sytuacja materialna kandydatów.

Dokumenty, które powinni złożyć  doktoranci:

• Podanie.
  • CV ze zdjęciem, maksymalnie 2 strony formatu A4.
  • Wniosek o stypendium (formularz w załączeniu).
  • Oświadczenie dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych (formularz w załączeniu).
  • Charakterystyka - wzór w załączeniu.

Osoby zainteresowane składają dokumenty wyłącznie w formie elektronicznej do 04 listopada 2022 r. na adres   annkol9@amu.edu.pl.

Regulamin konkursu, wniosek, oświadczenie do pobrania

Wnioski proszę odpowiednio przygotować, podpisać imię i nazwisko, podpisany pdf  z załącznikami przesłać najlepiej w jednym pliku, charakterystyka możne być w Wordzie dodana osobno poza pdf.

Proszę trzymać się zasad i terminów, wnioski poza terminem i niekompletne nie będą uwzględnione.

Dear PhD students,

We invite you to apply for the Scholarships for them. dr. Jan Kulczyk!

Scholarships are awarded to students and doctoral students for very good results in science, outstanding scientific achievements and activity for the University. The material situation of candidates is also taken into account.

Documents to be submitted by PhD students:

1. Application.

2. CV with a photo, maximum 2 A4 pages.

3. Application for a scholarship (form attached).

4. Declaration of consent to the processing of personal data (form attached).

5. Characteristics - formula attached.

Interested persons submit documents only in electronic form by November 04, 2022 to the address annkol9@amu.edu.pl.

Statute, application template, declaration

Please prepare the applications properly, sign the name and surname, send the signed pdf with attachments preferably in one file, the characteristics can be added in Word separately, apart from the pdf.

Please stick to the rules and deadlines, out-of-date and incomplete applications will not be considered.