Stypendia naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Uprzejmie informujemy o możliwości składania wniosków o Stypendium Naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego w roku 2023.

Wnioski można składać w terminie od  01.09.2023r. do 20.10.2023 r.

Stypendium w kategorii „Student” ma charakter szczególnego wyróżnienia za wybitne osiągnięcia gratyfikującego studentów, którzy osiągnęli znaczący sukces związany z nauką. O stypendium mogą ubiegać się studiujący w uczelniach na terenie województwa wielkopolskiego studenci i absolwenci, kończący uczelnię w roku składania wniosku kierunków z dziedziny:

1)            nauk humanistycznych,
2)            nauk inżynieryjno-technicznych,
3)            nauk medycznych i nauk o zdrowiu,
4)            nauk rolniczych,
5)            nauk społecznych,
6)            nauk ścisłych i przyrodniczych,
7)            nauk teologicznych,
8)            sztuki.

Do składania wniosków o przyznanie stypendium uprawnieni są rektorzy uczelni lub upoważnione przez nich osoby. Szczegółowe informacje znajdują się w „Regulaminie przyznawania studentom stypendiów naukowych Marszałka Województwa Wielkopolskiego”.

WNIOSEK

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM oraz ze SZCZEGÓŁOWYMI INFORMACJAMI o stypendium, które znajdują się na stronach:
Stypendia naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego