VIII edycja konkursu Study@research - NABÓR

Uprzejmie informujemy, iż 16 października br. ruszył nabór wniosków do VIII edycji konkursu Study@research.

Jest to konkurs grantowy, skierowany do studentów UAM 1 roku studiów II stopnia oraz 4 roku jednolitych studiów magisterskich.

Członkami zespołu badawczego muszą być osoby posiadające status studenta UAM w czasie realizacji zaplanowanego w projekcie zadania.

W ramach konkursu laureaci otrzymają granty na realizację indywidualnych lub zespołowych studenckich projektów badawczych.

Do zdobycia w konkursie jest kwota do 5000 zł dla projektów indywidualnych oraz do 10.000 zł dla projektów zespołowych.

Za przyznaną kwotę grantobiorcy będą mieli możliwość sfinansowania udziału w krajowych i zagranicznych konferencjach, warsztatach i seminariach, pokrycie kosztów tłumaczenia lub korekty przygotowanego w języku obcym artykułu, zakupu literatury oraz oprogramowania. Przewidziano również honorarium dla grantobiorcy.

Aplikować można do 17 listopada 2023 r.

Aplikować do konkursu Study@research (konkurs IDUB nr 118) należy w systemie wnioskowania ID-UB Proposals

https://idub.amu.edu.pl (po zalogowaniu, zakładka Konkursy - Konkurs 118 – Konkurs „Study@research”).

Szczegółowy regulamin konkursu w linku poniżej lub w systemie wnioskowania ID-UB Proposals w zakładce "Konkursy".

Konkurs_S@r_IDUB_118

Harmonogram realizacji VIII edycji konkursu Study@research (konkurs ID-UB nr 118, zad. 34):

1. Termin ogłoszenia naboru wniosków: 16.10.2023 r.

2. Termin składania wniosków: do 17.11.2023 r.

3. Termin rozstrzygnięcia konkursu: 19.12.2023 r.

4. Termin realizacji zadania: do 15.11.2024 r.

5. Termin rozliczenia zadania: do 15.12.2024 r.

W przypadku pytań dotyczących programu zapraszamy do kontaktu:

e-mail: sopk@amu.edu.pl
tel. 61 829-24-21

Konkurs Study@research organizowany jest w ramach Programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza.

Wystartowała VIII edycja konkursu Study@research