Nabór zgłoszeń do Szkoły Letniej BESTStudentCAMP 2022

25 kwietnia 2022 roku ogłoszony został konkurs BESTStudentCAMP 2022 (konkurs IDUB nr 062, zad. 39), którego celem jest wsparcie studentów na początkowym etapie studiów poprzez wyposażenie ich w umiejętności badawcze i kompetencje miękkie przydatne w pracy naukowej.

Do udziału w konkursie uprawnieni są studenci pierwszego lub drugiego roku studiów I stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich, którzy byli laureatami i finalistami ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych, uzyskali najlepsze wyniki z matury na poziomie rozszerzonym (95% lub więcej) lub najlepsze wyniki z matury zagranicznej (95% lub więcej po przeliczeniu na polską maturę). W konkursie mogą brać udział uczestnicy poprzednich edycji konkursów BESTStudentGRANT (konkurs 010; konkurs 019, konkurs 032) oraz I edycji konkursu ADVANCEDBestStudentGRANT.

Wniosek konkursowy należy złożyć przez stronę ID-UB Proposalshttps://idub.amu.edu.pl (zakładka: Konkursy – Konkurs 062 BESTStudentCAMPdo 25 maja 2022 r.

Udział w BESTStudentCAMP jest dla uczestników BEZPŁATNY.

Więcej informacji: BESTStudentCAMP.