Stypendium Ministra Edukacji i Nauki

Informujemy, iż można ubiegać się o Stypendium Ministra Edukacji i Nauki za znaczące osiągnięcia dla studentów na rok akademicki 2022/2023.

Studenci zainteresowani ubieganiem się o stypendium Ministra na rok akademicki 2022/2023 proszeni są o zgłaszanie się od 1 października 2022 r. do 12 października 2022 r. drogą elektroniczną do Koordynatora UAM ds. stypendium MEiN. Na adres e-mail: msobczak@amu.edu.pl należy przesłać plik ze skanem własnoręcznie podpisanego oświadczenia (zgodnie z załączonym wzorem) zawierającego następujące informacje:

- imię i nazwisko,
- rok i kierunek studiów,
- numer albumu,
- numer telefonu,
- studencki adres e-mail (...@st.amu.edu.pl).

W temacie wiadomości e-mail należy wpisać: Stypendium Ministra na rok 2022/2023.

Dokumenty do pobrania:

Wzór oświadczenia UAM

Wymagane dane i załączniki

Więcej informacji o stypendium Ministra można znaleźć na stronie: Stypendia Ministra Edukacji i Nauki 2022/2023 oraz Ministerstwo Edukacji i Nauki - stypendia.

Zachęcamy do składania wniosków.