Letnia Szkoła Języka Angielskiego dla studentów i doktorantów z niepełnosprawnościami 2022

Serdecznie zapraszamy studentów i doktorantów z niepełnosprawnościami, kształcących się na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kolejną edycję Letniej Szkoły Języka Angielskiego, którą organizujemy w Centralnym Ośrodku Sportu Akademickiego AZS w Gdańsku w dniach od 10 do 19 lipca 2022 roku.

Koszt udziału studenta wynosi jedyne 300 zł!

Zajęcia z języka angielskiego będą prowadzone przez doświadczonych nauczycieli akademickich ze Studium Językowego UAM. W trakcie pobytu uczestnicy będą mogli żeglować na jachtach zatokowych oraz korzystać z dostępnej w AZS odnowy biologicznej i nowoczesnej sali wykładowej. Ośrodek AZS jest dostępny i przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami.

Szczegóły i rejestracja na stronie:

Letnia Szkoła Języka Angielskiego