Bezpłatne warsztaty - wystąpienia publiczne

Poradnia Zdrowia Psychicznego UAM wraz z Fundacją Oratoria zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach adresowanych do studentów UAM, którzy obawiają się wystąpień publicznych. Głównym celem warsztatów jest obniżenie lęku, a także wzmocnienie umiejętności uczestników w zakresie publicznego mówienia, tak aby bez większych przeszkód mogli brać udział w tego typu aktywnościach. Publiczne wystąpienia stanowią nieodłączną część procesu studiowania. Prezentacje projektów, referaty czy egzaminy ustne - wszystkie te formy z dużym prawdopodobieństwem pojawią się na Waszej ścieżce.

Jeśli obawiasz się tego typu zadań, weź udział w cyklu warsztatów prowadzonych przez psychologów i profesjonalnych mówców, którzy pomogą Ci poradzić sobie z lękiem przez wystąpieniami publicznymi!

Projekt zakłada organizację 5 spotkań stacjonarnych o charakterze warsztatowym dla dwóch niezależnych grup studentów UAM. Grupy mogą liczyć maksymalnie 15 osób. Każdą z grup przez cały czas trwania projektu będzie opiekowała się psycholożka. Termin realizacji projektu to listopad - grudzień 2023.

Tematyka spotkań:

I: Wokół lęku - psychoedukacja i wsparcie