Konferencja „Fizyk medyczny – profil pracy zawodowej”

Wielkopolskie Towarzystwo Fizyki Medycznej ma przyjemność zaprosić Państwa na konferencje pt.: „Fizyk medyczny – profil pracy zawodowej”, która odbędzie się w dniu 20.04.2022r. w godzinach: 9.00-15.15.

Tematyka konferencji związana jest z prezentacją profili pracy zawodowej dla fizyka medycznego i jest skierowana do studentów oraz fizyków medycznych rozpoczynających karierę zawodową. Spotkanie będzie realizowane w formie hybrydowej na Wydziale Fizyki w Sali Rady Wydziału (naprzeciwko dziekanatu) istnieje, również możliwość uczestnictwa online na platformie MS Teams.

Zgłoszenia zainteresowanych uczestnictwem online w konferencji prosimy kierować na adres: radiusfizykamedyczna@gmail.com.

Zwrotnie prześlemy link do konferencji.

Tematyka konferencji związana jest z prezentacją profili pracy zawodowej dostępnych dla fizyków medycznych zarówno w Polsce jak i poza granicami Polski oraz w jednostkach ochrony zdrowia (publicznych, prywatnych) i naukowych. Zaproszeni prelegenci to fizycy medyczni pracujący zawodowo zarówno w pracowniach zajmujących się nanotechnologią, perfuzją i radioterapią.

Komitet organizacyjny:

• dr Agnieszka Skrobała; Przewodniczący Oddziału Wielkopolskiego Polskiego Towarzystwa Fizyki Medycznej,
  • dr Magdalena Grajek; W-ce przewodniczący Oddziału Wielkopolskiego Polskiego Towarzystwa Fizyki Medycznej,
  • mgr Marta Kruszyna-Mochalska; Sekretarz Oddziału Wielkopolskiego Polskiego Towarzystwa Fizyki Medycznej,
  • mgr Kinga Graczyk; Oddział Wielkopolski Polskiego Towarzystwa Fizyki Medycznej wraz z Kołem Naukowym Fizyków Medycznych w Radioterapii Radius.
Serdecznie zapraszamy!