Studenci Psychologii zapraszają na cykl warsztatów dla studentek i studentów UAM

Warsztat „Stres – nieunikniona część życia?”

Serdecznie zapraszamy studentów UAM do uczestnictwa w warsztacie dotyczącym stresu. Warsztat realizowany jest w ramach projektów powstających przy Radzie ds. Wsparcia Psychologicznego UAM. Zajęcia warsztatowe odbędą się 17.05.2022 w godzinach 13:30 – 15:00 w sali 305, w budynku D, przy Wydziale Psychologii i Kognitywistyki UAM, przy Szamarzewskiego 89 w Poznaniu.

Warsztat porusza tematy takie jak wpływ stresu na funkcjonowanie człowieka, sposoby radzenia sobie ze stresem, pozytywne strony przeżywanego stresu oraz zastosowanie mindfulness w codziennym funkcjonowaniu.

Na 2 dni przed terminem warsztatów, na podany w formularzu e-mail zostanie przesłana prośba o potwierdzenie uczestnictwa.

Czas trwania warsztatu: 90 minut

Liczba osób na warsztacie: 8-16