Dzień z Biurem Karier UAM na Wydziale Fizyki

22 listopada na Wydziale Fizyki odbył się Dzień z Biurem Karier UAM. Studenci mieli okazję bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firm z różnych branż, udziału w otwartych Prelekcjach Tematycznych z Pracodawcami, w warsztatach i grach rozwojowych, a także w indywidualnych i grupowych spotkaniach dotyczących między innymi rozmowy rekrutacyjnej.

Wśród zaproszonych firm i instytucji były: Audika Aparaty Słuchowe, Amplifon, Interton, SunLoox, KIND Aparaty Słuchowe, Starkey Laboratories Poland, GNP Magnusson Aparatura Medyczna, Wielkopolskie Centrum Onkologii, ABW Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, ITTI, SVANTEK, DomData, Sterbit, Sonova, WSAudiology, Polska Agencja Kosmiczna, Międzywojewódzki Cech Rzemiosł Optycznych, Polskie Towarzystwo Optyki i Optometrii, Geers, Affidea Polska.