I miejsce dla Wydziału Fizyki! - WIOSENNY rozRUCH NA UAM 2023

Z radością informujemy, iż w tegorocznej edycji WIOSENNY rozRUCH NA UAM 2023 Wydział Fizyki zdobył pierwsze miejsce w ogólnej klasyfikacji wydziałów. Łącznie, nasi pracownicy przebyli w każdej z dyscyplin 12941.7 km. Serdecznie gratulujemy kondycji fizycznej i dziękujemy za wytrwałość i przyczynienie się do sukcesu naszego wydziału!

W indywidualnych dyscyplinach sukces odnieśli:

Bieg
prof. UAM dr hab. Krzysztof Cichy (WYDZIAŁ FIZYKI) - 580.1 km - I miejsce (kategoria mężczyzn)

Rower
dr Krzysztof Gębura (WYDZIAŁ FIZYKI) – 1626.58 km - I miejsce (kategoria mężczyzn)

mgr Patrycja Tulewicz - (WYDZIAŁ FIZYKI) – 1617.56 km  - I miejsce (kategoria kobiet)

Marsz z kijami nordic walkin
prof. UAM dr hab. Agnieszka Cichy (WYDZIAŁ FIZYKI) – 107.83 km - I miejsce (kategoria kobiet)

Jazda na rolkach
prof. dr hab. Marceli Koralewski - (WYDZIAŁ FIZYKI) – 380.42 km - I miejsce (kategoria mężczyzn)

Gratulujemy!

Pełna lista klasyfikacji wszystkich wydziałów oraz indywidualnych dyscyplin dostępna jest na stronie: