Konferencja "Kształcenie nauczycieli przedmiotów ścisłych – wyzwania i perspektywy"

Serdecznie zapraszamy nauczycieli przedmiotów ścisłych, w szczególności matematyki, informatyki, fizyki i chemii oraz dyrektorów szkół, a także przedstawicieli instytucji i firm zainteresowanych edukacją w tym szczególnym obszarze, do wzięcia udziału w konferencji Kształcenie nauczycieli przedmiotów ścisłych – wyzwania i perspektywy, która odbędzie się 3 czerwca br. o godz. 10.00 w Auli A na Wydziale Matematyki i Informatyki UAM przy ul. Uniwersytetu Poznańskiego 4 w Poznaniu.

Celem Konferencji jest refleksja, analiza oraz wspólne wypracowanie możliwych działań, podjętych we współpracy pomiędzy UAM a różnymi grupami interesariuszy zewnętrznych, w trosce o nakreślenie właściwej pozycji nauczycieli przedmiotów ścisłych w systemie edukacji obecnie oraz wobec wyzwań przyszłości.

Świadomość złożonego oraz wielowymiarowego charakteru zagadnień dotyczących kształcenia nauczycieli przedmiotów ścisłych zachęca nas do zaproszenia Państwa do udziału w tym interdyscyplinarnym dialogu przedstawicieli różnych instytucji, organizatorów kształcenia, pracodawców na temat edukacji w obszarze nauk ścisłych.

Więcej informacji oraz plan konferencji można znaleźć na stronie: https://sci.amu.edu.pl/strona-glowna/konferencja-knps