Data publikacji w serwisie:

Zaproszenie na Zjazd Absolwentów Wydziału Fizyki

Szanowni Państwo

w dniu 12 października 2023 roku odbyła się uroczysta inauguracja obchodów 30-lecia Wydziału Fizyki. 28 września 2024 roku chcielibyśmy symbolicznie zamknąć obchody 30-lecia Wydziału spotkaniem wszystkich absolwentów naszego Wydziału. Pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich naszych absolwentów na spotkanie na Wydziale Fizyki, przy ul. Uniwersytetu Poznańskiego 2 w Poznaniu (Collegium Physicum).

W trakcie tego wydarzenia planujemy m.in. wystąpienie przedstawicieli władz rektorskich i dziekańskich, referaty o historii wydziału oraz wybranych jednostek organizacyjnych, prezentacje obecnie prowadzonych kierunków studiów, informacje o aktualnie prowadzonych badaniach naukowych, zwiedzanie Collegium Physicum, prezentacje kół naukowych oraz spotkania z wykładowcami. Ponadto, planujemy występ artystyczny, a zwieńczeniem spotkania będzie wspólne spotkanie przy grillu oraz wspólne zdjęcie.

Koszt uczestnictwa w tym wydarzeniu wynosi 200zł (opłaty nie wnoszą obecni i emerytowani pracownicy Wydziału).

Uprzejmie prosimy o wypełnienie poniższego formularza do dnia 30 czerwca 2024 roku, co ułatwi nam organizację wydarzenia.

Link do formularza:  https://forms.office.com/e/UmSJQqWb0Y

Po tym terminie, zostanie podjęta ostateczna decyzja o organizacji wydarzenia i wówczas zostaną rozesłane informacje o numerze konta bankowego oraz program uroczystości.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa  we wspólnym świętowaniu 30-lecia Wydziału Fizyki, który z dniem 1 września 2024 roku zmienia nazwę na Wydział Fizyki i Astronomii.

Jednocześnie prosimy o rozsyłanie informacji o zjeździe absolwentów do wszystkich znajomych, którzy również kończyli studia na Wydziale Fizyki.

Pozdrawiam
Prof. UAM dr hab. Roman Gołębiewski
Dziekan Wydziału Fizyki