Świąteczna Zbiórka w Bibliotece Wydziału Fizyki

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w II Świąteczną Zbiórkę Darów, która ma na celu wsparcie Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci ze Złożoną Niepełnosprawnością "Potrafię Więcej" pomagającego dzieciom z orzeczoną niepełnosprawnością

Potrafię Więcej🎄❤🎁🎄

Stowarzyszenie udziela wsparcia dzieciom i młodzieży dotkniętej różnymi formami niepełnosprawności, takimi jak mózgowe porażenie dziecięce, wrodzone wady układu nerwowego, dysfunkcje wzroku, niepełnosprawność intelektualna oraz opóźniony rozwój psychoruchowy.  W ramach swojej działalności stowarzyszenie oferuje zajęcia z wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, prowadzi świetlice wytchnieniowe dla młodzieży, organizuje zajęcia przedszkolne, wspiera edukację dzieci i młodzieży, a także zapewnia wsparcie terapeutyczne dla rodziców.

Możemy razem sprawić, że uśmiech zagości na twarzach dzieci oraz ich rodzin, ofiarowując im drobne prezenty, potrzebne artykuły codziennego użytku lub świąteczne upominki.

Zbiórka darów w bibliotekach: od 27 listopada do 8 grudnia 2023 roku.
Miejsce zbiórki: Biblioteka Wydziału Fizyki i pozostałe biblioteki UAM.