Warsztaty otwarte „Poczuj niepełnosprawność”

Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych UAM "Ad Astra" serdecznie zaprasza wszystkich chętnych: studentów, doktorantów, pracowników, absolwentów, a także osoby spoza środowiska akademickiego na warsztaty „Poczuj niepełnosprawność”, które odbędą się 12 i 19 maja w DS Jowita w Poznaniu.

Warsztaty mają na celu szerzenie świadomości na temat różnych niepełnosprawności i związanych z nimi trudności, z jakimi mierzą się studenci z niepełnosprawnościami.

Warsztaty poprowadzą studenci Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, członkowie Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych UAM "Ad Astra".

Wydarzenia odbędą się 12 i 19 maja w godzinach 17:30-20:00 w sali A Domu Studenckiego Jowita przy ul. Zwierzynieckiej 7 w Poznaniu.

Więcej informacji i zapisy na stronie: Poczuj niepełnosprawność

Serdecznie zapraszamy!

Photo source: Biznes zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com