Zgłaszanie tematów prac dyplomowych w systemie APD

Od obecnego roku akademickiego (2021/2022) zgłaszanie tematów prac dyplomowych oraz zgłaszanie wniosków o zatwierdzenie tematu pracy dyplomowej odbywać się będzie za pośrednictwem systemu Archiwum Prac Dyplomowych (APD).

Zgłoszenie tematu w APD umożliwia studentom zapoznanie się z ofertą prac dyplomowych na naszym Wydziale i nawiązanie kontaktu z przyszłym promotorem.

Niezależnie od zgłoszenia tematów w APD, zachęcamy do zorganizowania w ramach Zespołów dydaktycznych, Zakładów, Instytutów lub Katedry, prezentacji tematyki badawczej dla studentów.

Propozycje terminu oraz link do spotkań proszę kierować na adres ewa.banachowicz@amu.edu.pl. Informacja zostanie przekazana studentom oraz umieszczona na stronie Wydziału.

Wnioski o zatwierdzenie tematu pracy dyplomowej - odpowiednik deklaracji wyboru promotora - również składane są systemie APD. Wniosek składa promotor lub osoba przez niego upoważniona.

W połowie marca tematy zostaną zatwierdzone przez odpowiednie Rady programowe.

Instrukcja zgłaszania tematów w APD: APD - instrukcja.pdf.