ADVANCEDBestStudentGRANT - nabór wniosków

Uprzejmie informujemy, iż trwa obecnie nabór do  II edycji konkursu ADVANCEDBestStudentGRANT.

Konkurs skierowany jest do studentów UAM 2 roku studiów I stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich, którzy w roku akademickim 2021/2022 uzyskali średnią ocen na poziomie minimum 4.2. Członkami zespołu badawczego mogą być osoby na 2 i 3 roku studiów I stopnia i jednolitych studiów magisterskich, posiadające status studenta w czasie realizacji zaplanowanego w projekcie zadania.

Nagrodą w konkursie są granty na realizację indywidualnych lub zespołowych studenckich projektów badawczych. Kwoty pieniężne, jakie można zdobyć w konkursie, to kwota do 5000 zł dla projektów indywidualnych oraz do 10.000 zł dla projektów zespołowych.

Zgłoszenia przyjmowane są do 10 listopada 2022 r.

Aplikować można klikając w poniższy link:

Aplikuj do II edycji ABSG
Szczegóły konkursu, wymagania formalne, regulamin