Zajęcia zdalne i kontaktowe na Wydziale Fizyki w okresie 21.01-23.02.2022

Zgodnie z zarządzeniem Pani Rektor, obowiązującym od 21 stycznia 2022 zmieniamy formę kształcenia na tzw. zdalną
Oznacza to powrót do planów obowiązujących w okresie od 20.12.2021 do 09.01.2022 - plany dostępne na stronie Wydziału.

Wszystkie zajęcia zakwalifikowane wówczas jako zajęcia realizowane w formie stacjonarnej nadal będą realizowane w tej formie, a pozostałe zajęcia w formie zdalnej.

Studenci studiów stacjonarnych od 24.01.22 realizują zajęcia według planów z 20.12.2021-09.01.2022. Zmiany będą dokonywane na bieżąco po zgłoszeniu np. zakończenia zajęć lub konieczności odrobienia zajęć.

Studenci studiów zaocznych, zgodnie z decyzją Pani Rektor, na kształcenie zdalne przechodzą już 21.01.22. Wszystkie zjazdy zostały tak zaplanowane by stacjonarnie realizowane były głownie te zajęcia, których nie można przeprowadzić on-line. W związku z tym zjazd rozpoczynający się w najbliższy piątek 21.01.22 zrealizowany zostanie zgodnie z planem - w siedzibie uczelni.

Zajęcia zaplanowane zdalnie - będą kontynuowane zdalnie.
Zaliczenia i egzaminy
Co do zasady – przechodzimy na zdalność. Jeśli jednak egzaminy/zaliczenia, muszą odbyć się stacjonarnie ze względu na swoją specyfikę dziekan może wyrazić zgodę na przeprowadzenie ich w formie stacjonarnej.

Jeśli zaliczenia odbywają się w dniu zajęć kontaktowych również mogą zostać przeprowadzone w formie stacjonarnej.

W razie wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt z Panią Prodziekan prof. UAM dr hab. Ewą Banachowicz ewa.banachowicz@amu.edu.pl.