Data wydarzenia:

WYKŁAD OTWARTY IOA 16.02.24

Wydział Fizyki UAM zaprasza na Wykład Otwarty, który odbędzie się 16 lutego br. w Instytucie Obserwatorium Astronomiczne UAM, przy ul. Słonecznej 36 w Poznaniu.

Tytuł wykładu:
"Nawigacja astronomiczna i satelitarna" - prof. dr hab. Tadeusz Jopek

Wykład odbędzie się dwa razy w ciągu dnia - o godz. 18:30 i 20:00.


Pełna lista Wykładów Otwartych IOA: http://www.astro.amu.edu.pl/pl/popularyzacja/wo

INFORMACJE

Po każdej prelekcji, dla słuchaczy, przewidziane jest zwiedzanie Obserwatorium, pokaz teleskopów oraz w przypadku sprzyjającej pogody – obserwacje nieba. Całość trwać będzie ok. 1.5-2 godzin (45-60 minut wykład, 45-60 minut oglądanie teleskopów/pokaz nieba).

Liczba miejsc jest ograniczona do 49 osób dla każdej godziny wykładu danego dnia. Mechanizm rezerwacji miejsc na wykłady włączany jest dokładnie 6 dni przed datą prelekcji, o północy. Aby dokonać rezerwacji należy w tabeli w kolumnie Godziny kliknąć w link z preferowaną godziną wykładu. Otworzy się wówczas strona z opisem wykładu, na której należy podać liczbę osób (max. 4 dla jednego zgłoszenia), chętnych w nim uczestniczyć. Jedna osoba może dokonać maksymalnie dwóch zgłoszeń. Wszystkie zgłoszenia poza tym limitem będą automatycznie kasowane. Po zatwierdzeniu liczby osób należy podać dane osobiste osoby rezerwującej oraz email. Na ten adres zostanie przesłana wiadomość z bezpłatnymi biletami na wykład. Może się zdarzyć, że wszystkie miejsca zostaną zarezerwowane w ciągu jednego dnia!

Data, godzina, temat wykładu oraz wykładowca mogą ulec zmianie.