30-lecie Wydziału Fizyki UAM

12 października 2023 r., o godz. 13:00 odbyła się uroczysta inauguracja obchodów 30-lecia Wydziału Fizyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zapraszamy do obejrzenia transmisji live z inauguracji na platformie YouTube:

PROGRAM INAUGURACJI 30-LECIA

WYSTAWA HISTORYCZNA 1993 -2023

Z okazji 30-lecia Wydziału Fizyki UAM, została zorganizowana wystawa plakatowa, przedstawiająca najważniejsze wydarzenia historyczne z ostatnich 30 lat działalności wydziału.

KONCERT

Podczas inauguracji 30-lecia Wydziału Fizyki, odbył się koncert Orkiestry Kameralnej Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. Mieczysława Karłowicza pod dyrekcją Jacka Pawełczaka.

KONKURS PLASTYCZNY „Fizyk i astronom w oczach dziecka”

Z okazji 30-lecia Wydziału Fizyki UAM, został zorganizowany konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych i przedszkoli, którego motto brzmiało: „Fizyk i astronom w oczach dziecka”. Z nadesłanych prac wybrano 15, które zostały zaprezentowane w postaci wystawy podczas uroczystości inauguracyjnej. Poniżej znajduje się galeria nagrodzonych prac.